Košile, nadčasový symbol mužského oblékání

Zpět do magazínu

Stylová košile s úhledným límečkem patří k pánskému obleku stejně neodmyslitelně jako opasek nebo kravata. Na rozdíl od výše zmíněných má ale mnohem větší možnosti využití, a stane se tak Vaším oblíbeným oblečením nejen pro formální, ale i volnočasové příležitosti.

Elegantní pánské košile


Zatímco pod sakoobleku se zpravidla volí košile s dlouhým rukávem, jejich moderní a univerzální alternativou jsou košile s rukávem krátkým. Někteří zaměstnavatelé ve společnostech, kde funguje předpis pro oblékání, jejich nošení v letních měsících tolerují. Košile ale vypadá dobře i ke sportovním botám a džínům nebo kraťasům. Budete v ní vypadat stylově při procházce městem, večerní společnosti přátel a všude, kde budete chtít zapůsobit. V létě navíc košile z příjemných materiálů poskytují neocenitelnou vzdušnost a pohodlí.

Letní pánské košile


Pánské košile s krátkým rukávem se dobře kombinují s různými tričky. Košile se nechá rozepnutá a společně s tričkem pod ní tak vytváří osobité kombinace. Dobrou volbou je také lehký svetr s výstřihem ve tvaru písmene V, který bude límec košile pěkně lemovat.

Pestrá současná nabídka nabízí nejrůznější variace, provedení a osobité detaily, stačí si jen vybrat košili přesně podle Vašich představ.

Mohlo by Vás zajímat:
Zpět do magazínu

Osobní odběr


Rychlý kontakt
Email: info@styleman.cz
Adresa: Politických vězňů 2, 26601, Beroun

Pánské Obleky