Pánské kabáty zahřejí materiálem a upoutají designem

Zpět do magazínu

V krátkém nebo dlouhém střihu, v nejrůznějších barvách i rozličných provedeních. Stylové pánské kabáty v zimě spolehlivě zahřejí a zároveň osloví moderní elegancí. Vyberte si z mnoha pánských kabátů. Krátký styl působí volněji a méně formálně, hodí se i pro menší postavu. Dlouhý kabát si můžete obléct i k formálním akcím. Zlatou střední cestou jsou pánské kabáty ve středně dlouhém stylu po kolena, které spojují přednosti dlouhého i krátkého stylu do jednoho.

U pánského kabátu je barva vždy decentní, tmavý nebo světlý odstín

Nebojte se experimentovat s barvami, pánské kabátyjsou vždy v elegantních barvách. Nejčastější je černá nebo šedá, narazíte však i na též elegantní tmavomodrou variantu (navy barva). U pánských kabátů převažují barevně jednolitá provedení, případně s jemným decentním vzorem či spíše texturou. Žádnou barvou nic nepokazíte, kabát je vždy elegantní v každé barvě. Pánský kabát může nosit každý muž bez ohledu na věk.


Pánský kabát zahřeje, myslete nejen na volbu délky stylu

Hlavní úlohou kabátuje samozřejmě zahřátí v zimě. Materiály kabátů jsou obvykle vlna, bavlna, kašmír a další hřejivé textilie, které vám v zimě poskytnou pohodlí a komfort. Moderní a stylové jsou pánské kabáty jak vybavené páskem tak bez něj. Stylový design podtrhne například kontrastní barva knoflíků vůči barvě kabátu, ať již vybíráte hutný zimní kabát nebo lehčí stylový pánský kabát. Každopádně pod kabát si můžete obléct například stylový svetr a pánské kabáty v krátkém či středně dlouhém stylu doplní elegantní pánské kalhoty, nejlépe ve stejných odstínech ke kabátu.


V kabátu si můžete vyrazit i do společnosti, raději však v dlouhém

Při výběru pánského kabátu nezapomínejme ani na volbu zapínání, které může být jednořadé (nejčastější) nebo dvouřadé, které je ještě více elegantní. Rozepnutý dvouřadý kabátvšak nevypadá slušivě, u jednořadého si jej můžeme rozepnout. Hlavní však je, abyste se v něm cítili pohodlně. V pánském kabátu můžete vyrazit i na společenské akce, vyjma krátkého stylu, k běžnému nošení se hodí jakýkoli styl. Tmavá či světlejší barva, pánský kabátvždy vypadá elegantně a stylově u každého muže.


Zpět do magazínu

Osobní odběr


Rychlý kontakt
Email: info@styleman.cz
Adresa: Politických vězňů 2, 26601, Beroun

Pánské Obleky