Pánské aktovky jsou praktické i stylové

Zpět do magazínu

Aktovka nepatří pouze ke školním létům po školáky. Stylové kožené pánské aktovky patří mezi praktické a zároveň stylové pánské doplňky. Jedná se o druh moderních pánských tašek. Aktovky nabízejí pohodlné přenášení věcí se spoustou prostoru. Jsou praktickou a moderní alternativou kufříků do ruky.

Moderní pánské aktovky coby náhrada za kufřík

Aktovky jsou moderními taškami, které jsou módním a zároveň praktickým doplňkem. Narozdíl od školních aktovek jsou tyto pánské aktovky do ruky právě podobně jako zmíněný kufřík. Slouží pro pohodlné a praktické přenášení věcí, především papírů a desek formátu A4. Tyto pánské aktovky disponují dostatečným prostorem a také menšími přihrádkami pro drobnější předměty. V aktovce tak můžete denně nosit své pracovní potřeby, zejména pokud například cestujete za klienty se smlouvami a jinou dokumentací. Navíc jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s odemykáním na klíček. Některé jsou vybavené i odepínacím popruhem k nošení přes rameno.

Lehké a přitom robustní jsou kožené pánské aktovky

Jsou robustní a komfortní, zároveň však lehké. Kvalitní kožené zpracování jim dodává moderní design i odolnost. Mezi pánskými taškami si určitě najdou místo, stejně jako tašky přes rameno. S aktovkou můžete pohodlně cestovat, je lehká a skladná. Aby se k vám aktovka stylově hodila a doplnila image, doporučujeme změření šířky ramen a dle toho zvolit optimální rozměry aktovky. Neměla by být neúměrně velká ani malá k postavě.

Aktovka je stylový a praktický pánský doplněk nejen k obleku

Stylové pánské aktovkydoplní nejen pánský oblek, ale hodí se i pro běžné nošení například k pánské košili nebo ke kabátu. Díky neutrálním barvám v tmavém odstínu je elegantním pánským doplňkem. Jsou praktické a elegantně podtrhnou váš styl. Nabízejí spoustu místa, členění přihrádek a bezpečnostní zámek. Na pohled jsou módní a elegantní. Pánské aktovky tak spojují praktickou funkci se stylovým pánským doplňkem. Mezi další doplňky pak patří například také peněženky či třeba stylové pánské opasky k pánským kalhotám.


Zpět do magazínu

Osobní odběr


Rychlý kontakt
Email: info@styleman.cz
Adresa: Politických vězňů 2, 26601, Beroun

Pánské Obleky